Сеничани победили – Одбојка на песку

У суботу, 18. августа 2018. године, одржан је турнир у одбојци на песку на Спортско Рекреативном центру „Топољар“ у Костолцу. Учешће је узело 8 екипа у мушкој категорији и то:

2. Врбица – Галопирајућа жутица

Турнир је отворила директорка Културно спортског центра „Костолац“ Јелена Шаманц, која је пожелела добродошлицу свим такмичарима и „фер плеј“. Утакмице су се играле у 2 сета. Победу је однела екипа „Сеничани“, који су освојили новчану награду у износу од 10.000,00 динара. За друго место обезбеђена је награда у износу од 5.000,00 динара коју је освојила екипа „Галопирајућа жутица“, док је треће место заузела екипа „Врбица“ и награду у износу од 3.000,00 динара. За прва три места на турниру поред новчаних награда обезбеђене су и награде и у виду пехара и медаља, које је уручила директорка Културно спортског центра „Костолац“, Јелена Шаманц.

Организатор овог турнира је Културно спортски центар „Костолац“ у сарадњи са Одбојкашким клубом „Рудар“ из Костолца, под покровитељством Градске општине Костолац.